• آموزش
  • ارسال شده :

چگونه سیگنال وای فای قوی در تمام خانه داشته باشیم ؟

یکی از مشکلاتی که خانه های بزرگ با معماری های تودرتو دارند داشتن نقاط کور برای مودم های وای فای است در این مطلب چند نکته برای افزایش سیگنال وای فای مودم بازگو میکنیم.

روش های مختلفی برای افزایش برد سیگننال های وای فای وجود دارد یکی از این روش ها که هزینه ای نیز برای شما در بر نخواهد داشت انتقال مودم  یا روتر به مرکز خانه است تا دستگاه بتواند به طور یکسان به تمامی نقاط خانه سیگنال ارسال کند.

روش بعدی که کارشناسان آن را پیشنهاد میکنند ارتقا روتر است البته این بدین معنا نیست که روتر خود را تعویض کنید بلکه کافی است با مراجعه به سایت سازنده روتر فریمور جدید دستگاه را دانلود کرده و روتر یا مودم خود را به این نسخه جدید بروزسانی کنید با این کار بسیاری از باگ های فریمور قبلی رفع شده و تاحدی برد وای فای دستگاه بیشتر میشود.

در صورتی که روتر یا مودم شما قابلیت تعویض آنتن را داشته باشد بهتر است برای افزایش تاثیر اقدامات گفته شده در بالا آنتن دستگاهتان را با نمونه ای قوی تر تعویض کنیددر نهایت اگر با انجام این نکات بازهم مشکل پابرجا بود روتر یا مودم خود را با نمونه های 2 یا 3 آنتن تعویض کنید تا علاوه بر افزایش برد وای فای کیفیت بالاتری را نیز تجربه کنید.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time