• آموزش
  • ارسال شده :

چگونه مانع استخراج بیتکوین از طریق مرورگر شویم ؟

با افزایش محبوبیت روز افزون بیتکوین و بالارفتن قیمت هر واحد آن کاربران بیشتری تمایل به استخراج آن پیدا میکنندبطوریکه اخیرا اقدام به استخراج بیتکوین از طریق مروگر رواج یافته است در این مطلب روش هایی برای حل این مشکل را بازگو میکنیم.

یکی از روش هایی که اخیرا بطور چشمگیری در میان دارندگان وبسایت های پر بازدید مشاهده شده که استفاده میشود ارزکاوی با استفاده از رایانه ها ومروگر های کاربران است، در این روش درصورتی که کاربر وبسایت شمارا در مرورگر وارد کند اسکریپت ارز کاوی که در کد های سایت قرار دارد اجرا شده و با استفاده از پردازنده رایانه شما به دنبال استخراج بیتکوین وسایر ارز های رایج از جمله اتریوم میپردازد.

یکی از راه هایی که از این سو استفاده از رایانه شما جلوگیری میکند بروزرسانی مروگر به آخرین نسخه است که تا حد زیادی به مقابله با این اسکریپت ها میپردازد.اما در صورتی که مرورگر نتواند با آن مقابله کند باید به سراغ افزونه های که برای حل این مشکل تولید شده است بروید.

ازجمله افزونه های ضد سرقت ارزهای دیجیتال می توان به افزونه No Coinکروم و No Coinفایرفاکس اشاره کرد. این افزونه ها که متن بازمیباشند یک راه قابل اعتماد و مطمئن برای کنترل نحوه تعامل وب سایت با مرورگر وب شما است.پس از نصب افزونه به محض اینکه شما از وب سایت بازدید می کنید No Coinتشخیص می دهد و به شما نشان می دهد که آیا فعالیتی درزمینه ارزکاوی در حال انجام است یا خیر.

 

منبع:بروزرسانی

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time