• آموزش
  • ارسال شده :

چگونه بروزرسانی بهاره ویندوز 10 را زودتر از موعد دریافت کنیم؟

 چندی پیش مایکروسافت وعده انتشار بروزرسانی بهاره برای ویندوز 10 را داده بود حال با نزدیک شدن به این زمان روشی را آموزش خواهیم داد که زودتر از موعد این بروزرسانی را دریافت کنید.

باتوجه به ادعا ها و مدارک منتشر شده هفته آینده مایکروسافت بروزرسانی Spring Creatorsرا برای دستگاه های ویندوز منتشر میکند اما با توجه به سیاست های مایکروسافت ممکن است همه دستگاه ها بلافاصله این بروزرسانی را دریافت نکنند به همین منظراگر نمیتوانید تا زمان انتشار و دریافت این نسخه صبر کنید  کافی است این مراحل را طی کنید تا بلافاصله بروزرسانی مذکور را دریافت کنید.

برای دریافت زودتر از موعد این نسخه تنها کافی است عضو پروژه اینسایدر ویندوز 10 شوید، بخشی از Insider Programکه لازم است در آن عضو شوید release previewنام دارد این مرحله آخرین مرحله است که بروزرسانی پیش از انتشار عمومی نسخه نهایی باید طی کند،هنگامیکه یک نسخه به مرحله‌ی release previewمی‌رسد تقریباً بدون مشکلات پایداری و عملکرد و باگ است. به عبارت دیگر این نسخه تا حدود زیادی همان نسخه‌ای است که در زمان عرضه‌ی عمومی برای تمام کاربران ارائه خواهد شد.برای این کار کافی است یک اکانت مایکروسافت داشته باشید و سپس مسیر زیر را طی کنید.

ابتدا به بخش Settingsویندوز رفته و در قسمت Update & Securityبر روی Windows Insider Programکلیک کنید.سپس بر روی گزینه Get Startedکلیک کنید.

پس از آن باید حساب مایکروسافت خود را در ویندوز اضافه کنید.

با اضافه شدن حساب مایکروسافت و قبول کردن توافق نامه مربوط به پروژه اینسایدرسه گزینه پیش روی شما خواهد آمد که شما باید گزینه اول یعنی just fixes apps and driversرا انتخاب کنید حال پس از ریستارت شدن کامپیوتر با وارد شدن به ویندوز با مراجعه به بخش آپدیت خواهید توانست این بروزرسانی را دریافت کنید.

نکته:دقت داشته باشید ممکن است ظاهر شدن آپدیت جدید در رایانه شما چند ساعت طول بکشد و بالافاصله قادر به دریافت ویندوز نباشید همچنین فرآیند نصب این بروزرسانی بر روی یک سیستم مناسب حدود 1 ساعت طول خواهد کشید. اما این زمان بسته به مشخصات سخت‌افزاری سیستم شما متغییر خواهد بود.

 

منبع:بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time