• آموزش
  • ارسال شده :

چگونه تمام اطلاعات اکانت فیسبوک خود را دانلود کنیم ؟

پس از رسوایی اخیر فیسبوک بسیاری از کاربران و افراد بزرگ در جهان به نشانه اعتراض حساب های کاربری خود را در این شبکه اجتماعی پاک کردند.

این اتفاق آنقدر بزرگ بود که مارک زاکربرگ را مجبور به عذر خواهی از کاربران و سوگند یاد کردن در مقابل اعضای کنگره آمریکا کرد علاوه بر این قیمت سهام فیسبوک به طرز چشمگیری کاهش پیدا کرد و بزرگان دنیای فناوری از جمله ایلان ماسک را به واکنش وا داشت.ایلان ماسک درتوییتی اعلام کرد چندین حساب رسمی مربوط به اسپیس ایکس و تسلا را که مجموعا 5 میلیون عضو داشت را به نشانه اعتراض ازاین شبکه اجتماعی پاک کرده است.

اگر شما نیز تصمیم به حذف اکانت فیسبوک خود دارید یا تصمیم دارید یک نسخه آفلاین از تمام فعالیت های خود در این شبکه داشته باشیدبا ما همراه باشید.برای دانلود کامل اکانت فیسبوک پس از آنکه وارد حساب کاربری خود شدید

مطابق تصویر بر روی گزینه ستینگ کلیک کنید

حال در صفحه جدید در پایین قسمت General Account Settingsبر روی Download a copy of your Facebook dataکلیک کنید.

حال در صفحه جدید بر روی گزینه Start My Archiveکلیک کنید حال صفحه جدیدی باز میشود و از شما میخواهد که مجددا پسورد اکانت فیسبوکتان را وارد کنید پس از وارد کردن پسورد بر روی گزینه Start My Archiveکلیک کنید.

فرایند ساخت آرشیو کامل از اکانت فیسبوکتان ممکن است کمی طول بکشد پس از اتمام آن با مراجعه به ایمیلی که به فیسبوک دادید میتوانید لینک دانلود آرشیو را مشاهده کنید.

 

منبع:بروزرسانی

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time