• آموزش
  • ارسال شده :

چگونه کنفرانس WWDC 2018 را به طور زنده مشاهده کنیم؟

همانطور که میدانید کمتر از 24 ساعت تا شروع کنفرانس اپل باقی مانده است و بروزرسانی نیز مطابق رسم هرساله خود وبلاگ نویسی زنده خودر ا آعاز خواهد کرد اما برخی از کاربران تمایل دارند این رویداد را به طور زنده مشاهده کنند در ادامه با ما همراه باشید.

برای مشاهده این کنفرانس به طور زنده چندین راه وجود دارد که کاربران میتوانند آن را انجام دهند، اول مشاهده از طریق تلفن ها ومحصولات اپلی (آیفون، آیپد، آیپاد، مک بوک ، آیمک) میباشد که نیازمند بروز بودن سیستم عامل دستگاه حداقل iOS 10برای آیفون  و آیپد و نسخه 10.12 مک او اس است.

یکی دیگر از راه هایی که میتوانید این رویداد را مشاهده کنید از طریق سیستم عامل ویندوز و مرورگر مایکروسافت اج می باشد که با مراجعه به وبسایت اپل در زمان کنفرانس قادر خواهید بود به طور زنده وقایع این کنفرانس را دنبال کنید.استریم زنده این کنفرانس همچنین از طریق اپل تی وی نسل 2 به بعد نیز قابل انجام است تنها کافی است سیستم عامل دستگاه خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.

در سایر سیستم عامل ها و مرورگر ها از جمله آخرین نسخه گوگل کروم و فایرفاکس نیز احتمالا بتوانید این رویداد را به طور زنده از طریق سایت اپل مشاهده کنید.

همچنین وبلاگ نویسی زنده بروزرسانی راس ساعت 21:30 از آدرس زیر شروع خواهد شد.

http://beroozresani.com/live

منبع:بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time