• آموزش
  • ارسال شده :

چگونه نسخه آزمایشی iOS 12 را دریافت کنیم؟

شب گذشته پس از کنفرانس اپل رسما اعلام نمود که کاربران قادر خواهند بود در صورت تمایل اولین نسخه آزمایشی iOS 12را دانلود کنند در ادامه با آموزش نصب اولین نسخه بتاiOS 12  همراه ما باشید.

برای نصب این نسخه ابتدا بهWiFi متصل شوید سپس از طریق لینک زیر وارد سایت توسعه دهندگان اپل شوید حال پس از قبول توافق نامه و انتخاب گزینه شروع وارد صفحه جدیدی خواهید شد که باید مشخصات اپل آیدی تنظیم شده بر روی دستگاه خود را وارد کنید.

https://developer.apple.com/programs/enroll

پس ورود به حساب کاربری خود در سایت توسعه دهندگان قادر به دریافت پروفایل نسخه بتا آی او اس 12 خواهید بود.البته در صورت استفاده از این روش به دلیل تحریم ها ممکن است در طی فرآیند دانلود و نصب با مشکلاتی مواجه شوید در ادامه توصیه میکنیم از روش دومی که قرار داده شده است استفاده کنید

به همین منظور ابتدا با استفاده از ابزار های تغییر آی پی وارد لینک زیر شوید.

https://t.co/Ua0YUNWeeD

حال پس از لمس لینک گزینه شما وارد مرورگر شده و باید گزینهAllow را انتخاب کنید بعد از گذراندن این مرحله در دستگاه خود وارد گزینه پروفایل شده و  گزینهInstall  را انتخاب کنید.

سپس پسورد ورودی دستگاه خود را وارد کرده و از پنجره جدید باز شدهInstall  را انتخاب کنید و در نهایت باز هم گزینه install را انتخاب و از کادر باز شده گزینه ریستارت را انتخاب کنید.

پس از ریستارت شدن دستگاه با مراجعه به تنظیمات و بخش آپدیت گزینه دریافت نسخه بتا iOS 12را مشاهده خواهید کرد.

نکته در صورتی که تمایل به نصب این نسخه دارید حتما پیش از انجام این مراحل  یک بک آپ کامل از اطلاعات دستگاه خود داشته باشید.

نکته: به دلیل بتا بودن این نسخه قطعا در استفاده از دستگاه با مشکلاتی مواجه خواهید شد بنابراین توصیه اکید میکنیم تا زمان انتشار نسخه نهایی صبر کنید و در نهایت اگر آیفون یا آیپد شما حافظه 16 گیگابایتی دارد به دلیل پر حجم بودن این بروزرسانی توصیه میکنیم اقدام به نصب آن نکنید!

**به دلیل مشکلات احتمالی و آزمایشی بودن iOS 12مسئولیت وعواقب بروزرسانی به این نسخه بر عهده کاربر خواهد بود**

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time