نحوه دانلود و نصب اولین نسخه آزمایشی عمومی iOS 12

مدتی پیش اپل نسخه 12 سیستم عامل آی او اس را در جریان کنفرانس توسعه دهندگان معرفی کرد پس ازکنفرانس نیز اولین نسخه آزمایشی آن را برای کاربران منتشر کرد حال پس از انتشار چندین نسخه آزمایشی اولین نسخه آزمایشی عمومی را منتشر کرده است.

برای دریافت نسخه آزمایشی عمومی آی او اس 12 ابتدا باید از گوشی خود یک بک آپ کامل بگیرید چرا که به دلیل آزمایشی بودن این نسخه وجود باگ های غیرمنتظره زیاد خواهد بود پس از گرفتن بک آپ کامل برای دریافت این نسخه ابتدا به سایت اپل از طریق این لینک مراجعه کنید سپس پس از ورود مشخصات اپل ایدی و ثبت دستگاه پروفایل نسخه آزمایشی عمومی آی او اس 12 را دانلود و نصب نمایید.

حال پس از دانلود این پروفایل به قسمت Settings > General > Software updateبروید و در این مرحله نهایتا باید گزینه دانلود iOS 12 betaرا ببینید. پس ازدانلود کردن فایل مربوطه که احتمالا حجیم نیز میباشد گزینه نصب را انتخاب کنید.دقت داشته باشید پس از نصب نسخه آزمایشی عمومی دستگاه به طور خودکار ریبوت شده و بعد از بالا آمدن میتوانید از آی او اس 12 استفاده کنید.

در نهایت ذکر این نکته ضروری است که با توجه به آزمایشی بودن این نسخه احتمال وجود باگ های مختلف بالا میباشد و توصیه میشود برای استفاده روزمره فعلا به این نسخه بروزرسانی نکرده و تا زمان انتشار نسخه نهایی که شهریورماه خواهد بود صبر کنید.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time