چگونه ویدیو های تلویزیون اینستاگرام (IGTV) را دانلود کنیم؟

مدتی پیش اینستاگرام قابلیت جدیدی را به نام IGTVرا برای کاربرانش رونمایی کرد که به واسطه آن تبدیل به رقیب یوتیوب شد.

در تلویزیون اینستاگرام شما قادر خواهید بود ویدیو هایی تا 1 ساعت برای دنبال کنندگان خود منتشر کنید البته ویدیو های 1 ساعته باید به صورت عمودی فیلمبرداری شده و پیج های پرمخاطب نیز قادر خواهند بود ویدیو های 1 ساعته منتشر کنند، در تلویزیون اینستاگرام صفحات با دنبال کنندگان کمتر تنها قادرند ویدیو هایی با مدت نهایتا 10 دقیقه منتشر کنند، اما یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران با آن مواجه هستند عدم قرار دادن امکان دانلود ویدیو های IGTVاست حال در این مطلب روشی برای حل این مشکل را بازگو خواهیم کرد.

برای دانلود این ویدیو ها کافی است اپلکیشن اینستاگرام را باز کرده و به بخش IGTVرفته و یکی از ویدیو هایی که قصد دانلود آن را دارید انتخاب کنید حال پس از ورود به صفحه پخش ویدیو مورد نظر خود بر روی سه نقطه که کنار قسمت لایک و کامنت برای قرار دارد ضربه زده حال از منوی موجود Copy Linkرا انتخاب کنید. لینک در کلیپ بورد شما کپی شده و برایتان در دسترس است.

در نهایت برای دانلود ویدیو کافی است به وبسایت IGTV Downloaderمراجعه کرده و لینک را در کادر مربوطه Pasteکرده و بر روی گزینه دانلود کلیک کنید؛ البته برای کاربران اندرویدی این وبسایت یک اپلیکیشن اندروید نیز طراحی کرده است که میتوانید آن را از این لینک دانلود کنید.

منبع:بروزرسانی

 

1 نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time