• آموزش
  • ارسال شده :

چگونه مانع درج نظرات توهین آمیز در اینستاگرام شویم؟

یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران اینستاگرام  بخصوص صاحبان پیج های پر مخاطب و هنرمندان با آن مواجه هستند درج نظرات توهین آمیز در پایین پست های عمومی خود است که در این مطلب روش مقابله با آن را بازگو میکنیم.

اپلکیشن اینستاگرام که صاحب آن فیسبوک است به منظور مقابله با نظرات توهین آمیز و جلوگیری از درج نظرات توهین‌آمیزی که حاوی کلمات و عبارات نادرست، دشنام، واژه‌های رکیک و خارج از ادب هستند، قابلیتی را برای کاربرانش در نظر گرفته است که با اضافه کردن کلمات توهین آمیز بتوانند بخش نظرات خود را سانسور کرده و نظراتی حاوی کلمات نامناسب را نشان ندهند.

با استفاده از این قابلیت دیگر نگرانی بابت اضافه شدن کلمات نامناسب ودر پایین پست هایتان نخواهید داشت و میتوانید با فیلتر کردن این گونه کلمات نامناسب بخش نظرات خود را نظم دهید.روش کار این ویژگی به این صورت است که با فیلتر کردن کلمه به عنوان مثال "نامناسب" و معرفی آن به اینستاگرام از این پس کامنت‌هایی که شامل این لغت باشند، برای هیچ کدام از بازدیدکنندگان صفحه کاربری شما به نمایش درنخواهد آمد و تنها همان فردی که آن را ارسال کرده، قادر به مشاهده و خواندن آن خواهد بود.

برای فعال سازی قابلیت مذکور تنها کافی است به تنظیمات اینستاگرام رفته و سپس گزینه‌ Commentرا انتخاب کنید. در بخش Custom Keywordsشما میتوانید هر لغت نامناسبی که فک میکنید را اضافه کنید گفتنی است این لغات به هر زبانی ممکن است باشد(عربی،فارسی،انگلیسی،فینگلیش) پس اضافه کردن این لغات و ذخیره کردن آن دیگر کامنت هایی که شامل این نوع کلمات باشد برای مخاطبین پیج شما نمایش داده نخواهد شد.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time