• آموزش
  • ارسال شده :

نکاتی مهم برای دریافت تیک آبی اینستاگرام

اگر کسب وکاری دارید که احتیاج به تایید آن دارید آسان ترین راه برای جلب اعتماد مخاطبین خود در اینستاگرام گرفتن تاییدیه حساب کاربری یا در اصطلاح تیک آبی است در این مطلب روش های دریافت این تیک را بازگو خواهیم کرد با ما همراه باشید.

همانطور که اطلاع دارید تا پیش از این مطلب اینستاگرام الگوریتم و روش خاصی برای دریافت تاییدیه یا همان تیک آبی نداشته و صرفا با توجه به بررسی ها و مراجعات و لینک هایی که یک حساب کاربری بود اینستاگرام حساب این شخص را تایید میکرد حال در بروزرسانی جدید این اپلیکشین که به تازگی منتشر شده است روند تایید حساب کاربری اسان تر شده و شما به راحتی میتوانید روند مشخصی را برای گرفتن تیک آبی طی کنید اما در این بین نکاتی بسیار مهم وجود دارد که شما باید آن را رعایت کنید در پایین برخی از این نکات را بازگو می کنیم.

1-حساب کاربری شما باید نشان دهد که شما صاحب یک کسب کار،سازمان و نهاد واقعی باشید

2- اکانت شما باید منحصر به فرد باشد و یک شخص یا کسب و کار را نشان دهد ممکن است چند حساب کاربری برای یک کسب و کار داشته باشید که احتمالا تنها فقط یکی از اکانت های شما تایید شود.

3-اکانت شما باید عمومی باشد و دارای بایو، توضیحات، عکس پروفایل وحداقل یک پست باشد همچنین پروفایل شما نباید دارای لینک به سایر سرویس های اجتماعی باشد.

4- اکانت شما باید شناخته شده باشد و به شدت توسط افراد، سازمان یا برند جستجو شود. دقت داشته باشید اکانت هایی که در چند منبع خبری برجسته شده اند بررسی می شوند و حساب های تبلیغاتی و یا پولی به عنوان منبعی برای بررسی در نظر گرفته نمی شود.

با رعایت این نکات میتوانید به راحتی با توجه به گزینه قرار داده شده در بخش تنظیمات تیک آبی حساب کاربری خود را دریافت کنید.

 

منبع:بروزرسانی

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time