• آموزش
  • ارسال شده :

چگونه آلبومی از عکس ها را در اینستاگرام به اشتراک بگذاریم!

با توجه به استقبال زیاد کاربران از اینستاگرام، این کمپانی مرتب در حال بروز رسانی می باشد تا بتواند رضایت کاربران خود را هر روز افزایش دهد. این روز ها تماشای عکس و ویدئو برای کاربران از جذابیت خاصی برخوردار است .در همین راستا چندی پیش اینستاگرام قابلیتی را اضافه کرد که کاربران بتوانند چندین عکس را در قالب یک گالری با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

به این نکته توجه داشته باشید که حتما برای استفاده از این قابلیت باید به جدیدترین نسخه 10.9 اینستاگرام  آپدیت کنید.در صورتی که این قابلیت برای شما اضافه شده است کافی است که مانند دفعات قبلی وارد صفحه انتخاب تصاویر شوید و سپس آیکون آبی رنگ در پایین صفحه را انتخاب کنید.

 

با انتخاب این گزینه شما می توانید چندین عکس را به صورت همزمان در یک پست قرار دهید.با انتخاب این آیکن، حالا مجازید که نهایتا 10 عکس و ویدیوی گالری را برای انتشار در قالب یک پست انتخاب کنید.

اگر تصمیم دارید که ترتیب عکس ها تغییر کند کافی است که انگشت خود بروی عکس نگه دارید و عکس مورد نظر را جا به جا کنید.همچنین همانطور که امکان اضافه کردن عکس وجود دارد ،امکان حذف عکس هم از گالری امکان پذیر می باشد.در مرحله بعدی می توانید یک فیلتر مشخص را روی تمام عکس ها بیندازید، یا این که هر کدام را به طور مجزا و دستی ویرایش کنید. امکان تگ کردن دوستان روی هر عکس هم وجود دارد.

از این مرحله به بعد مانند نسخه های قبلی کافی است که موقعیت مکانی و کپشن مورد نظر خود را درج کنید و سپس با دوستان خود گالری از عکس ها را به اشتراک بگذارید.

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time