خرید دلخواه با هوبا

هوبا (Hubba) یک شرکت نرم‌افزاری در فضای فناوری خرده‌فروشی است. این شبکه B2B در تورنتو کانادا واقع شده است. 

این شرکت در سال ۲۰۱۰ توسط مدیرعامل و بنیانگذار، بن زیفکین، بنیانگذاری و در سال ۲۰۱۴ راه‌اندازی شد. شبکه آنها از طریق یادگیری ماشینی و جست‌وجوی شخصی و نیز ارائه ابزارهایی برای خریداران خرده‌فروشی که محصولات جدیدی را پیشنهاد می‌دهند، به برندها، خریداران و تاثیرگذاران وصل می‌شود و به آنها امکان می‌دهد تا در یک مجموعه، برندها را جست‌وجو کنند.

با توجه به گزارشات هوبا حدود ۱۰۰کارمند در تورنتو، ۶۰هزار کاربر در ۱۴۰کشور جهان  و همچنین خرده ‌فروشانی مانند زولیلی و اربن اوت‌فیترز دارد.

 

 تیم اجرایی هوبا عبارتند از بن زیفکین (مدیرعامل)، هوارد لیس، کریستوفر جردن و دانیل بروان.

شرکت هوبا بخشی از برنامه‌های آموزشی، موسسه نکست ۳۶، و بنیاد لوران اسکولارز است.
درماه دسامبر سال ۲۰۱۴، شرکت هوبا یکمیلیون دلار سرمایه از برایت اسپارک ونچرز، سوشیال کپیتال و سایرسرمایه‌گذاران دریافت کرده است.

در ماه فوریه سال ۲۰۱۶، هوبا یک محصول به نام شبکه جست‌وجوی هوبا راه‌اندازی کرد. این محصول به خریداران خرده‌فروش امکان می‌دهد تا برندها را جست‌وجو و پیدا کنند و به آنها پیغام دهند.

 

در ماه آگوست سال ۲۰۱۶، هوبا با همکاری ورلدسینک بزرگ‌ترین شبکه جست‌وجوی محصول در دنیا را ایجاد کرد.
در ۲۰ژوئن ۲۰۱۷، این شرکت هوبا گروپس را راه‌اندازی کرد که به افراد و فعالان کسب‌وکاری امکان می‌داد پرسش‌هایشان را مطرح کنند، پاسخ‌های مناسب ارائه دهند، فرصت‌های کسب‌و‌کار ایجاد کنند، از آخرین اخبار مطلع باشند و درباره موضوعاتی مانند چالش‌های کاری مشترک صحبت کنند.
هوبا در تورنتو واقع شده است ‌و در ۱۴۰ کشور جهان و با بیش از ۶۰هزار کاربر کار می‌کند. هوبا تحت یک مدل «رایگان» اداره می‌شود و در نتیجه نسخه رایگانی را با قابلیت‌هایی که پولی هستند، ارائه می‌دهد.

در ماه ژانویه ۲۰۱۳ این استارت‌آپ به عنوان یکی از ۳ استارت‌آپ جدید برتر KPMG معرفی شد. در نوامبر ۲۰۱۳، جزء ۲۰ شرکت نوآور دنیا قرار گرفت.

در نوامبر ۲۰۱۳، بتاکیت این شرکت را استارت‌آپی نامید که ثروتمندترین و جامع‌ترین مجموعه داده اطلاعات محصول دنیا را ایجاد می‌کند. و همچنین در همین ماهجزء ۲۰شرکت نوآور دنیا قرار گرفت.

بن زیفکین، یک کارآفرین و بنیانگذار و مدیرعامل هوباست. قبل از هوبا، بن ۳ سازمان را ایجاد کرد که خروجی‌های موفقیت‌آمیزی داشتند و توانستند بودجه چشمگیری کسب کنند. او اکسیوم گروپ را که بزرگ‌ترین شرکت مشاوره مدیریت نیروی کار در دنیا بود، با کمک همکارانش بنیانگذاری کرد.
و همچنین او مشاور هکریو و مارس دیسکاوری دیستریکت و یکی از اعضای هیات مدیره بنیاد آپساید کانادا و لیدیز لرنینگ کد است. در سال ۲۰۰۶ بن به عنوان یکی از ۳ کارآفرین برتر کانادا در آن سال انتخاب شد. به علاوه در فهرست ۲۰ نوآور فناوری برتر تورنتو قرار گرفت.

 

 

منبع: shanbemag

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time