قابلیت جدید یوتیوب

به تازگی قابلیت جدیدی به یوتیوب افزوده شده است که میزان استفاده شما را کنترل می کند.

 

در دنیای امروز خیلی از افراد با اینترنت و شبکه های اجتماعی در ارتباط هستند و روزانه وقت زیادی را برای استفاده از این شبکه های اختصاص می دهند که همین موضوع گاهی اوقات باعث می شود بعضی از افراد به اینترنت و این شبکه های اجتماعی اعتیاد پیدا کنند.

اما گزارشات نشان  می دهد به تازگی قابلیت جدیدی به یوتیوب افزوده شده است که میزان استفاده شما را کنترل می نماید.

نحوه عملکرد این قابلیت به این صورت است که بازه های زمانی 15،30،60،90،180 برای کاربر تعریف شده است که کاربر در صورت تمایل می تواند یکی از آنها را انتخاب کند و پس از انتخاب یکی از گزینه ها اگر کاربر در حال تماشای ویدیو در یوتیوب باشد، بر اساس زمانی که انتخاب شده است ویدیو متوقف می شود و به کاربر زمان استراحت می دهد.

برای فعال سازی این قابلیت کافیست به قسمت تنظیمات بروید سپس در مرحله بعد گزینه General را انتخاب کنید و در مرحله بعدی گزینه remind to take a break را انتخاب کنید و با انتخاب این گزینه پنجره ای برای شما باز می شود که در آن پنجره بازه های زمانی متفاوتی وجود دارد که کاربر به دلخواه می تواند یکی از آن ها را انتخاب نماید.

همچنین اگر کاربر یکی از بازه های زمانی را انتخاب نماید و یوتیوب در زمان مشخص شده برای متوقف کردن ویدیو یادآوری کند ، کاربر می تواند به پیام یادآوری توجه نکند و به تماشای ویدیو ادامه دهد.

 

 

 

منبع: theverge

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time