بروزرسانی جدید ویندوز 10 در راه است

براساس تازه ترین اخبار اعلام شده مایکروسافت وعده داده است برزورسانی جدید ویندوز 10 را در ماه اکتبربرای رایانه های ویندوزی منتشر کند.

این بروزرسانی که ماه اکتبر سال جاری منتشر می شود Redstone 5نام خواهد گرفت که ویژگی ها وقابلیت های بسیار جدیدی را به دستگاه های ویندوز اضافه خواهد کرد همچنین علاوه بر این بسیاری از مشکلات ویندوز 10 در بروزرسانی قبلی رفع خواهد شد.

گفتنی است شرکت مایکروسافت سیستم نام گذاری به روز رسانی ها را از آپریل سال جاری آغاز کرده که تاکنون این سیستم ادامه پیدا کرده است .در حال حاضر شرکت مایکروسافت تمرکز خود را روی بروزرسانی بعدی این ویندوز قرار داده است که اسم آن 19H1 خواهد بود.طبق اسناد و مدارک فاش شده این بروز رسانی در آپریل سال 2019 منتشر می شود.شرکت مایکروسافت هنوز از محتویات این به روز رسانی خبری منتشر نکرده اما جالب است بدانید شرکت مایکروسافت برای بررسی وضعیت این محصول آزمایش های خود را از مدت ها پیش یعنی از اواخر جولای آغاز کرده است.بنابراین انتظار می رود در به روزرسانی این محصول شاهد تغییراتی قابل توجه باشیم.

در نهایت لازم به ذکر است در صورت انتشار این بروزرسانی برای ویندوز10 است در صورتی که سیستم عامل شما یکی از نسخه های ویندوز 10 باشد با مراجعه به بخش بروزرسانی های سیستم عامل میتوانید رایانه خود را مستقیما به این آپدیت بروزرسانی کنید.

 

منبع:theverge

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time