چگونه کنفرانس اکتبر اپل را به صورت زنده دنبال کنیم؟

امروز عصر مصادف با 30 اکتبر 2018 اپل کنفرانس معرفی آیپد و مک بوک های جدید را برگزار میکند این کنفرانس راس ساعت 17:30 آغاز می شود و بروزرسانی نیز مطابق رسم هرساله خود وبلاگ نویسی زنده خود را آعاز خواهد کرد اما برخی از کاربران تمایل دارند این رویداد را به طور زنده مشاهده کنند.

برای مشاهده زنده این کنفرانس روش های مختلفی وجود دارد که کاربران می توانند برحسب نیاز خود یکی از این راه ها را انتخاب کنند

روش اول مشاهده از طریق مروگر سافاری تلفن ها ومحصولات اپلی (آیفون، آیپد، آیپاد، مک بوک ، آی مک) میباشد که نیازمند بروز بودن سیستم عامل دستگاه حداقلiOS 10برای آیفون  و آیپد و نسخه 10.12 مک او اس است.

همچنین از دیگر راه هایی که می توانید برای مشاهده این کنفرانس استفاده کنید استفاده از رایانه مجهز به ویندوز10 است که با استفاده از مرورگر مایکروسافت اج و با مراجعه به سایت اپل در زمان کنفرانس قادر خواهید بود به طور زنده وقایع این کنفرانس را دنبال کنید. گفتنی است در سایر سیستم عامل ها وبا استفاده از مرورگر های کروم و فایرفاکس(آخرین نسخه) نیز احتمالا بتوانید این رویداد را به طور زنده از طریق سایت اپل مشاهده کنید.

علاوه بر این راه های ذکر شده همچنین شما می توانید با استفاده از اپل تی وی و مراجعه به اپلیکیشنApple Eventsمدتی پس از شوروع کنفرانس این رویداد بزرگ را به طور زنده دنبال کنید.دقت داشته باشید حداقل نیازمندی سخت افزاری برای مشاهده زنده این کنفرانس استفاده از اپل تی وی نسل 2 به بعد است.

همچنین وبلاگ نویسی زنده بروزرسانی امروز عصر مصادف با 8 آبان راس ساعت 17:30 از آدرس زیر شروع خواهد شد.

https://beroozresani.com/live

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time