ارز دیجیتالی فیسبوک در راه است!

با رونق گرفتن بازار ارز های مجازی حال به نظر میرسد شرکت های بزرگی همچون فیسبوک نیز تصمیم گرفته اند به سراغ این ارز ها بروند.

براساس گزارش های منتشر شده از منابع نزدیک به فیسبوک این شرکت در نظر دارد ارز دیجیتالی مخصوص به خود را تا پایان سال 2019 عرضه کند که گفته می شود یک گروه حرفه ای 50 نفره مشغول تحقیق و توسعه این رمز مجازی هستند.

گفتنی است این ارز دیجیتال علاوه بر فیس بوک در دیگر پلتفرم‌ های مربوط به فیسبوک  مانند واتس اپ هم قابل استفاده خواهد بود و به عنوان مثال می‌توان از آن برای نقل و انتقال سریع پول استفاده کرد.

با این وجود هنوز مشخص نیست که فیسبوک چه نامی را برای ارز مخصوص به خود انتخاب کند اما گمانه زنی ها حاکی از آن است که این شرکت نام فیس گرام را برای این ارز دیجیتالی برگزیند،در نهایت طبق بررسی های کارشناسان انتظار داریم پیام رسان خود فیسبوک نیز در جریان سازگاری با این ارز مجازی دست خوش تغییراتی شود همچنین هم اکنون پرداخت هزینه خرید تعدادی از کالا ها و خدمات از طریق پیام رسان فیسبوک انجام می شود، ارائه این خدمات مالی در آمریکا از سال 2015 آغاز و دو سال بعد در اروپا نیز گسترش پیدا کرد.

نظر شما راجع به این ارز مجازی چیست؟آیا موفق خواهد بود؟

 

 

منبع:TechCrounch

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time