بالاخره بازی PES2017 برای آیفون عرضه شد

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان بازی PES 2017 برای آیفون در استور آمریکا و سایر کشورها معرفی شد.

مدتی است که از عرضه بازی Pro Evolution Soccer 2017 برای کامپیوتر و سایر کنسول ها می گذرد اما خبر خوب برای طرفداران آیفون این است که این بازی به تازگی برای این دستگاه ها در استور آمریکا و سایر کشورها عرضه شده است و شما به طور رایگان می توانید این بازی را از اپ استور دریافت نمایید.

با نگاهی به تریلر این بازی می توان فهمید که این نسخه بازی پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده است و به نسخه بازی که برای کنسول ها عرض می شود نزدیک تر شده است.البته نباید از اشتباهات و مشکلات نسخه اولیه 2017 این بازی چشم پوشی کرد اما در آپدیت های 2017 این بازی می توان انتظار داشت که یک بازی کامل را بتوانید در گوشی های خود انجام دهید.در واقع شما می توانید تمامی قابلیت‌های یک بازی در طول ۹۰ دقیقه از جمله دفاع، حمله، پاس‌کاری و... را انجام دهید.ترکیب خود را منظم کنید تعویض کنید و بر روی کار گروهی تیم مدیریت داشته باشید.

Image result for pes2017 iphone

از آن جایی که نحوه بازی کردن در گوشی ها به دلیل لمسی بودن آن ها متفاوت است اساس کار با این بازی کشیدن دست بر روی صفحه نمایش است که با کوتاه کشیدن بر روی صفحه نمایش می توانید پاس بدهید و یا با طولانی تر کشیدن پاس های در عمق دهید که قدرت این ضربات همانند عکس بالا دور بازیکن مشخص می شود.

بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time