چاپ کردن این صفحه
آتش سوزی یک دستگاه لامبورگینی در پمپ بنزین

آتش سوزی یک دستگاه لامبورگینی در پمپ بنزین

اخیرا یک دستگاه لامبورگینی هوراکان پرفورمانته در پمپ بنزینی در ایالات متحده آتش گرفت.

 

طبق اطلاعات بدست آمده رالی گلدراش هر ساله در آمریکا برگزار می شود و حواشی ها مختلفی را در پی دارد و همچنین این رالی امسال 22 ژوئن در بوستن شروع شد و هفته گذشته در لاس وگاس پایان یافت و همچنین در این رالی شرکت کننده های مختلفی همراه با خودروهای شگفت انگیز خود شرکت می کنند.

اما خبرها نشان می دهد دو دستگاه لامبورگینی هوراکان پرفورمانته که در مسیر برگشت از رالی بودند جهت سوختگیری در پمپ بنزینی در شهر لوئیس توقف می کنند.

در این هنگام خودرو کرایسلر که شیلنگ سوخت به آن متصل بوده است شروع به حرکت می کند و سپس شیلنگ سوخت از خودرو جدا شده و همین موضوع باعث می شود بنزین بر روی یکی از لامبورگینی ها ریخته شود و سپس همین سوخت با موتور خودرو برخورد می کند و باعث آتش سوزی می شود.

گفته شده است در هنگام آتش سوزی راننده در داخل خودرو نبوده است و با اینکه آتش نشانی به سرعت در محل حاضر شده بود اما خودرو در آتش سوخت و از بین رفت ولی به کسی در این جریان آسیبی نرسیده است.

 

 

گزارشات نشان می دهد شتاب صفر تا صد این خودرو 2.9 ثانیه و شتاب صفر تا 200 این خودرو 8.9 ثانیه و سرعت محدود شده در این خودرو 325 کیلومتر بر ساعت است، همچنین این خودرو دارای یک موتور 10 سیلندر 5.2 لیتری و 640 اسب بخار میباشد.

 

 

 

منبع: motor1

تمامی حقوق محفوظ است - بروزرسانی - آدرس : مشهد - بلوار خیام - خیام ۱۱ - تقاطع فرهاد ۰۵۱۳۷۶۵۱۸۸۱