ابتکار خوشمزه اوبر برای مسافران شکمو/ چیزی شبیه تاچ سی گردی ها در تاچسی خودمون

اوبر برای مسافرانی که با خودروهای این شرکت سفر می کنند امکان خرید خوراکی را فراهم کرده است.

 

گزارشات نشان می دهد به تازگی شرکت تاکسی آنلاین اوبر سرویس جدیدی را برای رانندگان و مسافران خود ارائه نموده است.

با استفاده از این سرویس مسافرانی که با اوبر سفر می کنند قادر خواهند بود در طول سفر خوراکی های متفاوتی نظیر اسنک ، نوشیدنی و نان را خریداری کنند.

این سرویس با همکاری Cargo راه اندازی شده است و بنابراین خودروهای اوبر مجهز به جعبه های کوچک خوراکی می شوند که مسافران می توانند خوراکی مورد نظر خود را تهیه کنند.

خبرها نشان می دهد این سرویس از ماه ژوئن سال 2017 در شهرهای نیویورک ، آتلانتا و بالتیمور به صورت آزمایشی فعال بوده است و قرار است در آینده نزدیک در لس آنجلس و سانفرانسیسکو فعال شود.

جعبه خوراکی که برای مسافران در نظر گرفته شده است در کنسول بین صندلی راننده و مسافر گذاشته شده است و در این جعبه 10 محصول قرار داده شده که شامل نوشیدنی ، نان و پروتئین های خوراکی می شود.

همچنین مسافران می توانند در طول سفر به سایت Cargo مراجعه کنند و محصول مورد نظر خود را از طریق گوشی هوشمند خود خریداری نمایند.

بنابراین 25 درصد از هزینه کل فروش محصولات و 1 دلار در ازای هر خرید به راننده تعلق میگیرد و در مجموع به طور میانگین این سرویس درآمد راننده را 100 دلار افزایش می دهد.

همچنین گفته شده شرکت اوبر برای رانندگان هم بسته ای رایگان که شامل اسنک و مایعات خنک میباشد در نظر گرفته است.

در اپلیکیشن های داخلی نیز اپلیکیشن تاچسی امسال و‌سال گذشته رویداد های جالب و ویژه برای شکموها با برندهای مختلف مانند قهوه و رستوران های لوکس و کافی شاپ  و حتی چند رویداد ویژه عاشقان هنر سینما برگزار کرده که مورد استقبال قرار گرفت و میتوان گفت سرویس تاچ سی گردی در اپلیکیشن درخواست خودرو تاچ سی شباهت زیادی به این سرویس جدید در اوبر دارد.

 

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time