آخرین شایعات پیرامون پیکسل های جدید گوگل

گوگل سال گذشته با معرفی تلفن های پیکسل اولین تلفن با برند گوگل را تولید و روانه بازار کرد بر اساس شایعات امسال نیز نسل جدید پیکسل در راه است.

پس از موفقیت های خوبی که گوگل سال گذشته با تلفن پیکسل کسب کرد امسال نیز تصمیم گرفته است نسخه بروزشده تلفن های پیکسل و پیکسل ایکس ال را  معرفی کند ،از لحاظ ظاهری گفته میشود این تلفن ظاهری کاملا مشابه با تلفن جدید اچ تی سی یعنی U11دارد و از لحاظ ابعاد صفحه نمایش نیز کاملا مشابه با نسخه سال گذشته میباشد.

شایعات بیان میکند در این تلفن ها از پردازنده اسنپ دراگون 835  همراه با 4 گیگابایت حافظه رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی عرضه میشود همچنین رزلوشن نسخه 5 اینچی فول اچ دی میباشد و نسخه بزرگتر آن QHDمیباشد.این تلفن ها دارای جک هدفون 3.5 میلیمتری میباشد و دوربینی که در آن به کار رفته است مشابه اچ تی سی میباشد.

از لحاظ سیستم عامل طبیعتا این تلفن ها به اخرین نسخه سیستم عامل اندروید گوگل که در کنفرانس google i/oامسال به نام اندروید Oمعرفی گردید مجهز میشود.در نهایت آنطور که شواهد و اطلاعات درز کرده نشان میدهد امسال نیز گوگل خود مسئول تولید تلفن های مذکور نمیباشد و وظیفه تولید آن را به عهده کمپانی تایوانی اچ تی سی خواهد گذاشت حال باید منتظر ماند تا مشخص شود گوگل چه محصولی را با چه مشخصاتی معرفی خواهد کرد.

ذکر این نکته نیز لازم است بدانید که تمامی این گفته ها بر پایه حدس و گمان و شایعات منتشر شده میباشد وممکن است در محصول نهایی تغییراتی ایجاد شود.

 

منبع:Phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time