مرورگر سامسونگ برای اندروید منتشر شد !

روز گذشته سامسونگ در یک  اقدامی جالب  مرورگر اختصاصی دستگاه های خود را در گوگل پلی منتشر کرد در ادامه با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

مرورگر سامسونگ که سامسونگ اینترنت نام دارد روز گذشته در گوگل پلی برای کلیه دستگاه های اندرویدی منتشر شد ،این بدین معناست که کاربران  سایر تلفن های اندرویدی همانند ال جی میتوانند از امکانات منحصر به فرد این مرورگر استفاده کنند از جمله قابلیت های جالب و کاربردی این گوشی میتوان به قابلیت نصب افزونه ازجمله افزونه بلاک کردن تبلیغات اشاره کرد.

علاوه بر این مرورگر سامسونگ قابلیت این را دارد که در گوشی های مجهز به حسگر اثر انگشت با استفاده از آن در وبسایت های مختلف لاگین کرده و نیازی به وارد کردن مشخصات کاربری سایت مورد نظر نداشته باشید.

گفتنی است این مرورگر سامسونگ بر پایه مروگر متن باز کرومیوم توسعه داده شده است که مرورگر کرومیوم نیز بر پایه کروم توسعه داده شده است ،مروگر کرومیوم در بسیاری از ویژگی ها بسیار شبیه کروم میباشد و تنها تفاوت آن متن باز بودن میباشد این بدین معناست که توسعه دهندگان میتوانند در توسعه ویژگی ها و رفع نواقص این مرورگر دخالت داشته باشند.

لازم به ذکر است از دیگر قابلیت های کاربردی این گوشی که سایر مرورگر ها آن را ندارند امکان نمایش با کنتراست بالا در شب میباشد که با فعال کردن آن بدون آسیب به چشم ها میتوانید در شب به مطالعه بپردازید.

 

منبع:sammobile

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time