برورزرسانی جدید اینستاگرام با قابلیت ویژه ای همراه است

اینستاگرام از جمله شبکه های اجتماعی پیشرویی میباشد که هر از چند گاهی بروزسانی های خوبی را برای نسخه های اندروید و ای او اس عرضه میکند.

حال در جدیدترین بروزرسانی منتشر شده توسط اینستاگرام این اپلیکیشن قابلیت جدیدی را معرفی کرده است در این آپدیت جدید اینستاگرام  تغییراتی  در بخش نظرات ایجاد کرده است  در این تغییرات بخش نظرات اینستاگرام بسیار شبیه به اپلیکیشن فیسبوک شده است و اکنون نظراتی که در پاسخ به یک کامنت داده شوند  به طور منظم در پایین ان کامنت درج میشوند. این اقدام کاربران را بسیار در پیدا کردن پاسخ نظرات مربوط به یک کامنت راحت تر کرده است .

طبق اعلام رسمی اینستاگرام نسخه های بروزرسانی شده اپلیکیشن مذکور در هفته آینده در گوگل پلی و اپ استور منتشر میشود وکاربران میتوانند اپلیکیشن های خود را بروزرسانی کنند.با نگاهی به تاریخچه اینستاگرام  در چند ماه اخیر متوجه تغییرات بسیار زیادی که اینستاگرام برای بخش نظرات جهت جلوگیری از ارسال نظرات اسپم و هرز انجام داده است خواهید شد.

 

گفتنی است اینستاگرام هنوز از انتشار توضیحات بیشتر خود داری کرده و توضیحات بیشتر را به آینده موکول کرده است ،حال باید منتظر ماند و دید چه تغییراتی دیگری نیز اعمال خواهد کرد.

 

منبع:gsmarena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time