منتظر معرفی آیفون 7S نباشید !

کمتر از دو هفته دیگر بالاخره اپل به تمامی شایعات پیرامون آیفون های جدید و آنچه که در این کنفرانس رونمایی خواهد شد پایان میدهد.

درجدیدترین اظهار نظر ها و بررسی های منابع مختلف نشان میدهد اپل در نظر دارد 3 مدل آیفون که دو نسخه آن ظاهری همانند آیفون 7 و 7 پلاس دارند و نسخه ای متفاوت به نام 8 را در این کنفرانس که در تاریخ 12 سپتامبر معرفی میشودرا رونمایی کند،حال جدیدترین گمانه زنی ها وتحلیل ها نشان میدهد امسال دیگر آیفون هایی با پسوند Sوجود نخواهد داشت و همه تلفن ها با نام 8 رونمایی میشوند.

گفته میشود آیفون 8 های امسال در 3 نسخه بوده و نسخه ای که پیش تر از این آن را آیفون8 صدا میزدیم آیفون ایکس یا آیفون ادیشن نام خواهد گرفت.در طی برگزاری نمایشگاه ایفا برلین جمعی از تولید کنندگان لوازم جانبی آیفون این ادعا را تایید و اعلام کردند آیفون 8 ادیشن صفحه نمایش اولد بدون حاشیه خواهد داشت و قیمت آن نیز از 1000 دلار آغاز میشود.

گفتنی است تاکنون هیچ اطلاعات موثق و قطعی از این تلفن تایید نشده است و همه این ها برپایه شایعات و گمانه زنی میباشد با این حال باید تا تاریخ 12 سپتامبر صبر کرد تا اپل بالاخره محصول نهایی خود را رونمایی کند انتظار داریم در کنفرانس پیش رو 3 دستگاه آیفون 8 به همراه نسل جدید اپل تی وی عرضه شود.

 

منبع:بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time