لیست دستگاه های سونی که به اندروید 8 بروزرسانی میشوند !

در هفته گذشته سونی در حاشیه نمایشگاه ایفا که در برلین برگزار شد تلفن های جدیدی را با اندروید 8 رونمایی کرد حال لیست دستگاه هایی که به اندروید 8 بروزرسانی میشوند توسط سونی منتشر شده است.

سونی در این نمایشگاه تلفن های رده بالای اکسپریا XZ1و XZ1 Compactرا با جدیدترین نسخه اندروید معرفی کرد این تلفن ها به طور پیشفرض آخرین برزورسانی ها را دارند و نیازی نیست که بروزرسانی جدیدی دریافت کنند اما در این هنگام تلفن های قدیمی  سونی نیز که باید بروزرسانی به اندروید 8 را دریافت کنند مشخص شده اند.

شرکت سونی لیست تلفن هایی که قرار است به اندروید 8 بروزرسانی شوند را معرفی کرده است در پایین لیست تلفن های مذکور را مشاهده خواهید کرد.

اکسپریا  XZs

اکسپریا X Performance

اکسپریا  X

اکسپریا XZ Premium

اکسپریا XZ

اکسپریا X Compact

اکسپریا XA1

اکسپریا تاچ

اکسپریا  XA1 Plus

اکسپریا XA1 Ultra

این تلفن ها همگی توسط سونی تایید شده اند که به نسخه 8 اندروید بروزرسانی خواهند شد اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که سونی هیچ زمان مشخصی برای بروزرسانی تلفن های ذکر شده اعلام نکرده است وفقط این لیست را منتشر کرده است،گفته میشود احتمالا این لیست اضافه شود و تلفن های بیشتری از سونی به آخرین نسخه اندروید بروزرسانی شوند با این حال مشخص نیست که در آینده چه تلفن هایی و در چه تاریخی به اندروید اورئو بروز شوند.

 

منبع:androidcentral

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time