بخش موبایل ویندوز تعطیل شد !

مدتی است مایکروسافت بروزرسانی و تغییر جدیدی برای سیستم عامل ویندوز نسخه موبایل خود منتشر نمیکند حال در خبر های جدید این سیستم عامل منتشر شده است.

به تازگی اکانت توییتر جو بلفیور توضیحاتی در باره ویندوز موبایل و آینده آن داده است جو اعلام نموده است که بخش موبایل سیستم عامل ویندوز به طور کامل به فعالیت خود ادامه نخواهد داد باتوجه به گفته های وی مایکروسافت دیگر نرم‌افزار یا سخت‌افزار برای ویندوز ۱۰ موبایل تولید نمی‌کند.

طبق گفته‌ی بلفیوره، طرفداران نسخه موبایل سیستم عاما ویندوز اتظار داشتند مایکروسافت قابلیت های جدیدی به آن اضافه کند اما آنطور که مشخص است دیگر خبری ازآپدیت جدید برای دستگاه های موبایل ویندوزی و از این به بعد تنها بروزرسانی‌های امنیتی برای ویندوز ۱۰ موبایل عرضه خواهد شد.بلفیوره نوشته است: «البته از این پلتفرم پشتیبانی خواهیم کرد. آن هم در قالب درست کردن باگ‌ها و آپدیت‌های امنیتی. ولی افزودن قابلیت‌های جدید یا سخت‌افزار تازه بخشی از برنامه‌ی ما نیست

تایید این صحبت ها را میتوانیم از صحبت های ساتیا نادلا در کنفرانس اخیر مایکروسافت متوجه شویم که هیچ اظهار نظری پیرامون نسخه موبایل ویندوز و آینده آن نکرده است که مهر تاییدی است بر گفته های جو بلفیوره مبنی بر مرگ نسخه موبایل سیستم عامل ویندوز.

نظر شما راجع به این اتفاق چیست ؟

 

منبع:theverge

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time