تصاویر جدیدی از گلکسی S9 فاش شده است

با توجه به نزدیک شدن به زمان معرفی گلکسی اس9 روز به روز تصاویر و شایعات بیشتری پیرامون این تلفن در فضای مجازی منتشر میشود.

در جدیدترین شایعاتی که اخیرادرباره  S9منتشر شده است نشان میدهد سامسونگ بالاخره جایگاه سنسور اثر انگشت دستگاه را عوض کرده است و آن را به پایین دوربین انتقال داده است این ادعا را رندر ها وتصاویری که از یک گارد ژله ای منتشر شده است نشان میدهد علاوه بر این با دقت بر این تصاویر در میابیم که سامسونگ امسال نیز جک هدفون 3.5 میلیمتری را در محصولات خود حفظ کرده و قصد حذف کردن آن را ندارد.

همچنین به لحاظ سخت افزاری پیشبینی میشود سامسونگ از جدیدترین نسل پردازنده های کوالکام و ایگزینوس در این تلفن استفاده کند و همچنین حافظه رم دستگاه همانند سری پیشین 4 گیگابایت خواهد بود به لحاظ ظاهری این تلفن های جدید که در قالب دو نسخه عرضه خواهند شد تغییراتی نخواهند داشت و شبیه گلکسی اس7 و اس 8 خواهد بود اما احتمال میرود از لحاظ دوربین بسیار ارتقا پیدا کند.

شایعات حاکی از آن است که دوربین گلکسی اس9 قابلیت تغییر گشودگی دیافراگم را داراست و دیافراگم ان از1.5 تا 2.2 قابل تغییر خواهد بود.با این حال هیچ چیز به طور قطعی مشخص نیست و باید تا زمان رونمایی رسمی این تلفن منتظر بمانیم.

 

منبع:android headline

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time