آیفون 7 پلاس پرفروش ترین تلفن همراه در چین است

به تازکی لیستی منتشر شده است که نشان میدهدآیفون 7 پلاس توانسته جایگاه دوم را در میان پرفروش ترین گوشی های سال گذشته کسب کند.

براساس جدیدترین تحقیقاتی که موسسه Counterpointدر کشور چین در سال گذشته انجام داده است آیفون 7 پلاس پس از تلفن برند چینی اوپو جز پرفروش ترین تلفن هوشمند در این کشور قرار گرفته است،با توجه به جدول منتشر شده تلفن اوپو 9 توانسته با کسب 3 درصد در جایگاه اول و در مقام دوم آیفون 7 پلاس با 2.8 درصد در جایگاه دوم قرار گرفته است.

نکته جالب توجه درباره این جدول که ده مدل از برند های مطرح و پرفروش در کشور چین است، سه مدل از برند Oppo، دو مدل از برندهای Vivo، Appleو Honorو تنها یک مدل از برند شیائومی به نام Redmi Note 4Xقرار دارد. درنتیجه اپل اولین برند خارجی است که توانسته در این بازار رقابتی حضور قابل توجهی داشته باشد.

علاوه براین اکثر تلفن های قرار داده شده در لیست مذکور همگی میان رده بوده و اپل تنها برندی است که با تلفن های رده بالا در جایگاه مذکور قرار گرفته است،البته تلفن های اندرویدی این لیست در بازه قیمتی بین 250 تا 400 دلار قرار دارند.در نهایت موسسه کانترپوینت در پیشبینی های خود برای سال 2018 اعلام کرده است رقابت تلفن های هوشمند در این سال بر سرقابلیت های عکسبرداری و صفحه نمایش بدون حاشیه خواهد بود.

منبع:gsmarena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time