با قابلیت های تلگرام X آشنا شوید

تلگرام از جمله پیام رسان های محبوبی است که در سرتاسردنیا کاربران بسیار زیادی از آن استفاده میکنند این پیام رسان شب گذشته نسخه رسمی جدیدی را منتشر کرده است

این برنامه پیام رسان در حقیقت همان تلگرام است با تغییراتی بیشتر که آن را بسیارپیشرفته تر از تلگرام اصلی نموده است، تلگرام ایکس در واقع نسخه دوم کلاینت رسمی تلگرام است که ویژگی های بیشتری نسبت به تلگرام اصلی دارد و بسیار سریع تر از آن میباشد.از جمله تغییراتی که این نسخه را نسبت به تلگرام متمایزمیکند سرعت آن است که به نسبت به تلگرام اصلی بسیار سریعتر میباشد به لحاظ ظاهری این دو تلگرام تا حد بسیار زیادی به یکدیگر شبیه میباشند.

 

از دیگر ویژگی جذابی که در این نسخه وجود دارد که باعث زیبایی دوچندان آن شده است حذفBubble ها یا همان کادر دور پیام‌ها است. با انجام اینکار محدوده متن یا عکس گسترش پیدا خواهد کرد و برای مثال عکس‌ها به صورت تمام صفحه نمایش داده خواهند شد.

دیگر تغییری که در این نسخه رخ داده است باز طراحی بخش موزیک پلیر و منوی اتچ است که بسیار کارامدتر و بهینه تر از گذشته شده است

اما بزرگترین سوالی که ذهن بسیاری از کاربران را به خود مشغول کرده است امکان جایگزین شدن تلگرام ایکس به جای تلگرام اصلی است که این فرضیه را تلگرام رد نکرده است و اعلام نموده پروژه تلگرام ایکس ممکن است در آینده جایگزین نسخه اصلی تلگرام شود. البته تلگرام به طوریقین قولی در این رابطه نداده و تاکید کرده که حتی اگر این اتفاق رخ ندهد، این نسخه می‌تواند به توسعه یافتن امکانات جدید و وسیع‌تر تلگرام اصلی کمک کند.

 

منبع:بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time