همه آنچه که از MWC 2018 انتظار داریم

همانطور که میدانید تنها 2 روز دیگر به  برگزاری کنگره جهانی موبایل که در شهر بارسلونا برگزار میشود باقی نمانده است در این مطلب نگاهی اجمالی به این کنفرانس و همه آنچه که امسال انتظار داریم خواهیم داشت.

کنگره جهانی موبایل که به اختصار MWC  نام دارد رویدادی بزرگ است که هر ساله از7تا 10 اسفند در شهر بارسلونا اسپانیا برپا میشود در این نمایشگاه شرکت های بزرگی همچون اپل، سامسونگ، مایکروسافت، ال جی، اچ تی سی، سونی... و شرکت دارد که در آ« به معرفی نسل جدید موبایل ها تبلت ها و اپلیکیشن های خود میپردازند گفتنی است انجمن جهانی اپراتورهای تلفن همراه "GSM Association" برگزار کننده ی این نمایشگاه است که بیش از ٨٠٠ اپراتورتلفن همراه از کشورهای دنیا در آن عضویت دارند.

با توجه به گمانه زنی ها واطلاعات منتشر شده انتظار داریم در این نمایشگاه سامسونگ تلفن های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس را معرفی کند؛ شرکت نوکیا نیز تلفن های 7پلاس ونوکیا 1 را معرفی کرد البته گمانه زنی ها بیان میکنند که ممکن است تلفن نوکیا 4 نیز توسط این شرکت معرفی شود.

شرکت سونی نیز با توجه به برنامه ریزی های قبلی خود احتمالا دو محصول  اکسپریاXZ2 و XZ2compact  را رونمایی خواهد کرد؛ ال جی  نیز امسال با دستی پر به این نمایشگاه خواهد امد و انتظار میرود تلفن همراه G7به همراه نسخه 256 گیگابایتی وی 30 و دو تلفن رده پایین K8  و K10را در این نمایشگاه معرفی کند.

ودر نهایت شرکت چینی هواوی نیز با توجه به شایعاتی که اخیرا در فضای مجازی مطرح شده است نسل جدید تلفن پرچمدار سری Pخود را با نام پی 11 یا پی 20 رونمایی خواهد کرد.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time