فیلمی که توسط آیفون 7 فیلمبرداری شده است در جشنواره برلین اکران شد

در روز چهارشنبه در جشنواره فیلم برلین فیلم جدید استیون سودربرگ به نمایش گذاشته شد.تمام سکانس های این فیلم با آیفون 7 گرفته شده است که همین نکته قابل توجه در این فیلم بود و سر و صدای زیادی را هم به پا کرد.

در روش های مرسوم بایستی تجهیزات زیادی برای فیلم برداری یک فیلم آماده شود که همین موضوع می تواند زمان زیادی را به هدر دهد. این کارگردان با کمک دوربین آیفون 7 توانسته است فیلم برداری بسیار راحتری را داشته باشد و هم چنین بازیگران هم از این شرایط بسیار احساس رضایت کرده بودند زیرا بازیگران می توانستند زمان بیشتری را در نقش باقی بمانند و دیگری نیازی به صبر کردن برای آماده شدن وسیله های فیلم سازی نداشتند.

این کارگردان گفته بود که بسیار تحت تاثیر قابلیت های دوربین آیفون 7 قرار گرفته است و به همین خاطر استفاده از روش های سنتی برای فیلم برداری برای وی کمی دشوار به نظر می آمد . در همین راستا تصمیم گرفته است که سکانس های این فیلم را تنها با دوربین آیفون بگیرد.

اما مطمئنا در کنار راحتی استفاده از این دوربین ، مشکلاتی هم به دنبال دارد از جمله حساسیت بالای دوربین که می تواند سختی کار را افزایش دهد. اما مشکلات دیگر از جمله اینکه دوربین را به سقف آویزان کنید یا در دیوار سوراخی بکنید و تجهیزات را آنجا قرار دهید وجود نداشت.

منبع:phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time