تلفن LG V30s ThinkQ رسما معرفی شد

بالاخره پس از مدت ها شایعه شرکت ال جی تلفن V30s ThinQرا در حاشیه برگزاری کنگره موبایل بارسلون رونمایی کرد.

این تلفن به لحاظ ظاهری و طراحی هیچ تغییری نسبت به وی 30 معمولی که چندی پیش معرفی شد ندارد در این تلفن همان دوربینی که در نسخه معمولی قرار دارد به کار گرفته شده است باتری دستگاه نیز همان 3300 میلی آمپری است که در آن نسخه وجود دارد وپردازنده نیز اسنپ دراگون 835 میباشد.

تنها تفاوتی که نسخه جدید این تلفن با قدیمی دارد مربوط به حافظه دستگاه است که در این نسخه حافظه رم به 6 گیگابایت ارتقا یافته همچنین حافظه داخلی دستگاه نیز از 64 و 128 گیگابایت به  128 و 256 گیگابایت ارتقا پیدا کرده است؛خاکستری پلاتینیومی و آبی مراکشی هم رنگ های تازه V30S ThinQهستند تا آن را با مدل V30پیشین اشتباه نگیرید.

اما با این وجود سوالی که برای خیلی از کاربران پیش می آید این است که چه تفاوت دیگری بین این مدل و نسخه پایه آن وجود دارد.

در پاسخ باید گفت

تفاوت هایی که این تلفن را نسبت به V30متمایز میکند مربوط به هوش مصنوعی و استفاده از یادگیری ماشین در نرم افزار این تلفن است که آن را برتر میکند، در واقع عمده تغییراتی که در ال جی در این نسخه  برای تلفن همراه خود در نظر گرفته است  نرم افزاری است به عنوان مثال بهبودهایی در دوربین به وجود آورده که به لطف ابزاری به نام EyeEm Visionتوسعه یافته اند. سیستم یادگیری ماشینی ال جی، با بیش از 100 میلیون تصویر آموزش دیده و قادر به شناسایی اشیا یا صحنه های مختلفی است که در حال فیلم برداری یا تصویربرداری از آن ها هستید، همچنین علاوه بر آن قابلیت دیگری که ال جی به دوربین V30Sآورده، «حالت روشن» است که با ترکیب چهار پیکسل در یک پیکسل، تصاویری بسیار روشنتر در نور کم تولید میشود.

و در نهایت تغییر مهم دیگری که این تلفن دارد قرار گرفتن ابزار تشخیص تصویری به نام QLensدر آن است که با استفاده از QLensمیتوانید به فروشگاه آنلاین آمازون متصل شده و به شما اجازه می دهد که با تصویربرداری از یک محصول، به خرید آن از طریق آمازون بپردازید.

 

 

 

منبع:gsmarena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time