با ویژگی های نسل جدید آیپد آشنا شوید

خبرهای تازه ای منتشر شده است که به احتمال زیاد اپل از آیپدهای نسل بعدی خود با قابلیت های جدید رونمایی خواهد کرد. با ما همراه باشید تا با قابلیت های جدید آیپدها آشنا شوید.

چندی پیش تحلیلگر معروف مینگ چی کو اعلام کرده بود که به احتمال زیاد اپل آیپدهایی معرفی خواهد کرد که مجهز به FACE ID خواهند بود و همچنین حاشیه های اطراف آیپد هم کاهش پیدا خواهد کرد.

 یکی از دیگر از تحلیلگران بر این باور است که اپل تا اوایل تابستان مدل جدیدی از آیپد مجهز به Face ID، نمایشگر با حاشیه های باریکتر و بدون کلید هوم را معرفی خواهد کرد. این کارشناس که «جون ژانگ» نام دارد مدعی شده آیپد در دو مدل با نمایشگرهای 10.5 و 12.9 اینچی ارائه خواهد شد.

نسل جدید آیپدها با فاصله زمانی کوتاهی از نسل قبلی خود معرفی خواهند شد و ممکن است این مدل ها در رویداد خرداد ماه اپل رونمایی شوند. یک از دلایل اصلی اپل برای اعمال این قابلیت ها در ایپد جدید فروش و جذب بیشتر مشتری می باشد زیرا در سال های اخیر فروش آیپدها بسیار کم شده است و سود اپل هم در این طمینه به صورت چش گیر کاهش پیدا کرده است ، در همین راستا اپل در تلاش است که در این حوزه تغییرات لازم را برای فروش بیشتر ایجاد کند.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time