سامسونگ بزودی چند تلفن خود را به اندروید 8 بروزرسانی میکند !

حدودا یک سال است که گوگل نسخه 8 سیستم عامل اندروید را برای دستگاه های اندرویدی منتشر کرد با این حال به نظر میرسد سامسونگ در نظر دارد برخی از تلفن هایش را به این نسخه بروزرسانی کند.

در خبر هایی که اخیرا منتشر شده است نشان میدهد سامسونگ میخواهدچند تلفن قدیمی خود را که شامل گلکسی اس7 ، اس7 اج،گلکسیA5  وA3  که همگی شامل نسخه 2017 این تلفن ها میباشد را به اندروید 8 بروزرسانی کند،این ادعا در مدارکی که توسط موسسهWiFi certificationمنتشر شده تایید میشود.

با این حال هنوز مشخص نیست که چه زمانی به طور قطعی سامسونگ این بروزرسانی را منتشر میکند اما با توجه به شواهد و مدارک دیده شده بزودی شاهد انتشار این بروزرسانی برای گوشی های وعده داده شده خواهیم بود، گفتنی است سامسونگ چندی پیش تلفن های پرجمدار خود از جمله گلکسی نوت 8 و گلکسی اس 8 و اس8 پلاس را به اندروید 8(اورئو) بروزرسانی کرده است.

به لحاظ زمان دریافت بروزرسانی ها سیاست سامسونگ به صورت منقطه ای نبوده و کشوری عمل میکند در صورتی که تلفن همراه شما در کشوری که هستید همچنان این بروزرسانی را دریافت نکرده است باید تا انتشار بروزرسانی مخصوص کشورتان صبر کنید.

 

منبع:Gsmarena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time