با 3 ویژگی جدید iOS 11.4 آشنا شوید

اپل هفته گذشته پس از تایید رسمی انتشار بروزرسانی 11.4 برای دستگاه های اپلی اولین نسخه آزمایشی آن را منتشر کرد در ادامه با بررسی قابلیت های کلیدی این نسخه باما همراه باشید.

اولین نسخه عمومی آزمایشی آی او اس 11.4 هفته گذشته برای تمام دستگاه های مجهز به آی او اس 11 منتشر شد پس از انتشار این نسخه و  نصب آن کاربران متوجه چند تغییر مهم این نسخه نسبت به نسخه 11.3 شدند که به شرح زیر میباشد

اولین تغییر که پیشتر از این نیزشایعاتی پیرامون آن شنیده بودیم اضافه شدن قابلیت بک آپ از بخش مسیج گوشی در آیکلود است، با فعال کردن این گزینه در تنظیمات آیکلود گوشی میتوانید پیام های این بخش که ممکن است شامل متن، تصویر و یا ویدیو باشد را در حساب آیکلود خود ذخیره کنید.

تغییر مهم دیگری که این نسخه نسبت به نسخه 11.3 داشته است بروز شدن قابلیت Apple Air Play  است که در آی او اس 11.4 به نسخه 2 بروزرسانی شده است، با استفاده از نسخه دوم قابلیت ایر پلی قادر خواهید بود به راحتی یک موزیک را در اپل تی وی یا اسپیکر هوم پاد خود به طور همزمان پخش کنید.

البته برای استفاده از قابلیت مذکور باید اپل تی وی شما به آخرین نسخه بروزرسانی شده باشد همچنین علاوه بر این میتوانید 2 دستگاه اسپیکر هوشمند اپل را با یکدیگر متصل کرده و از صدای استریو لذت ببرید که این قابلیت نیز با بروزرسانی هوم پاد در این نسخه فعال میشود.

نظر شما راجع به این نسخه چیست؟

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time