همه آنچه که در کنفرانس WWDC 2018 فردا شب معرفی خواهد شد

تنها 2 روز به برگزاری کنفرانس سالانه توسعه دهندگان اپل مانده است در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به آنچه که احتمالا در این کنفرانس معرفی میشود.

طبق جدیدترین شایعات احتمال اینکه اپل در این کنفرانس نسل دوم آیفون SEرا معرفی کند بسیار ضعیف میباشد همچنین جانشین های آیفون X، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس مثل گذشته در ماه سپتامبر معرفی می‌شوند و اپل نیز چندی پیش اعلام کرد که مک‌بوک پرو جدید تا سال ۲۰۱۹ عرضه نخواهد شد از طرفی دیگر اسپیکر هوم پاد و آیپد رده پایین نیز مدتی پیش در ماه های فبریه و مارچ رونمایی شدند بنابراین احتمالا اپل نسخه های بروز شده آیمک ها ومک بوک ها بالا خواهد رفت.

پیش بینی می شود با وجود عرضه نسل 8 سی پی یو های اینتل امسال اپل نسخه بروزشده محصولات خود از جمله مک بوک و آی مک را عرضه کند. علاوه بر این پد شارژ بیسیمی که سال گذشته اپل هنگام معرفی آیفون 8 رونمایی کرد به  طور رسمی در این کنفرانس رونمایی خواهد شد.

در این کنفرانس به طور یقین نسخه 12 سیستم عامل آی او اس رسما معرفی خواهد شد انتظار می رود تغییر ظاهری چندانی این نسخه نسبت به نسخه پیشین نداشته باشد و صرفا تغییرات بیشتر در زمینه پایداری سیستم عامل خواهد بود چرا که پیش از این اپل به دلیل باگ ها و مشکلات آزار دهنده فراوانی که iOS 11داشت اعلام نمود در نسخه بعدی این سیستم عامل تمام تمرکز خود را بر روی رفع ایرادات آن خواهد گذاشت

نسخه جدید macOS 10.14  یقینا در این رویداد معرفی خواهد شد البته هنوز اطلاعات زیادی از این نسخه در دست نیست اما انتظار داریم نام این نسخه همانند نسخه های پیشین نام دره ای در کالیفرنیا باشد البته گفتنی است شایعاتی از ادغام مک او اس با آی او اس نیز اخیرا مطرح شده است که تحقق این شایعات در کنفرانس امسال بعید به نظر میرسد.

علاوه بر موارد بالاWearOS 5 نیز در این کنفرانس رونمایی میشود که قطعا قابلیت های بسیار جدیدی را به ساعت اپل اضافه خواهد کرد.

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time