چند تغییر مهم iOS 12

شب گذشته در جریان برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان اپل رسما نسخه جدید سیستم عاملiOS را معرفی کرد، درiOS 12اپل قابلیت های متعددی قرار داده است در ادامه با بررسی ویژگی های این نسخه با ما همراه باشید.

آی او اس 12 به لحاظ ظاهری تغییر چندانی نسبت به نسل پیشین نداشته است با این حال اپل برخی تغییرات را در این نسخه اعمال کرده است اولین تغییر مربوط به به بخش اعلانات دستگاه است که اکنون قابلیت گروه بندی به آن اضافه شده است.

علاوه بر تغییرذکر شده اپل در این نسخه قابلیتی به اسم میموجی راتوسعه داده است که به واسطه آن میتوانید یک انیموجی از صورت خود درست کرده و آن را به شکل های مختلف شخصی سازی کنید همچنین چند انیموجی دیگر همچون روح،دایناسور وببر نیز به iOS 12اضافه شده است.

در iOS 12اکنون شما میتوانید با دوستان خود به صورت گروهی به مکالمه ویدیویی از طریق فیس تایم بپردازید، آی او اس 12 قادر به پشتیبانی از مکالمه تصویری گروهی تا 32 نفر میباشد که در نوع خود بسیار کاربردی خواهد بود حتی شما میتوانید از انیموجی های اختصاصی خود نیز در این مکالمات گروهی استفاده کنید!

 

اپل در نسخه 12 سیستم عامل آی او اس قابلیت جدیدی به نامScreen Time  را معرفی کرده است که به واسطه آن کاربر میتواند میزان استفاده اش در برنامه های مختلف را مشاهده و برای آن محدودیت نیز اعمال کند.

اپلیکیشن جدیدی به نام MeasureدرiOS 12 قرار گرفته است تا کاربران بتوانند به واسطه دوربین دستگاه خود ابعاد اشیا را اندازه گیری کنند.

در نهایت طبق اعلام اپل کارایی دستگاه در این نسخه بسیار بهبود یافته است و اپل تمام تمرکزش را بر افزایش سرعت سیستم عامل در دستگاه های قدیمی گذاشته است گفتنی است تمام دستگاه هایی که به iOS 11بروزرسانی شده اند قادر خواهند بود به iOS 12نیز بروزرسانی شوند.

منبع:بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time