نسخه نهایی iOS 12 چه زمانی منتشر می شود؟

پس از برگزاری کنفرانس WWDC 2018اپل اولین نسخه آزمایشی از iOS 12 را منتشر کرد اما سوالی که کاربران دارند این است که چه زمانی قادر به دریافت نسخه نهاییiOS 12  می باشند در ادامه با ما همراه باشید.

طبق رسم هرساله کوپرتینویی ها، اپل در سال 2 کنفرانس برگزار میکند کنفرانس اول که مربوط به توسعه دهندگان است در ماه ژوئن برگزار میشود، در این کنفرانس اصولا اپل هیچ دستگاه و یا سخت افزاری را معرفی نمیکند و صرفا به معرفی جدیدترین برنامه ها و سیستم عامل های خودش می پردازد به عنوان مثال امسال در طی این کنفرانس اپل از iOS 12، WatchOS 5 و مک او اس موهاوی رونمایی کرد.

نسخه اولیه آی او اس 12 نیز پس از پایان کنفرانس به طور آزمایشی به منظور استفاده توسعه دهندگان و سازگار کردن اپلیکیشن های خود با آن برای این دسته از کاربران محصولات اپل منتشر شد.

حال اپل فرصت چند ماهه ای خواهد داشت تا با کمک توسعه دهندگان نقایص و مشکلات این نسخه را تا زمان برگزاری کنفرانس دوم در ماه سپتامبر که عمدتا محصولات سخت افزاری همچون نسل جدید آیفون در این کنفرانس رونمایی می شود را رفع کند. معمولا چند روز پس از پایان کنفرانس معرفی آیفون های جدید در ماه سپتامبر اپل اولین نسخه نهایی از سیستم عامل iOSرا منتشر میکند امسال نیز به پیروی از این سنت انتظار داریم نسخه نهایی iOS 12در ماه سپتامبر برای کاربران منتشر شود.

منبع:بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time