از گلکسی نوت 9 چه میدانیم؟

با نزدیک شدن به زمان معرفی گلکسی نوت 9 شایعات و گمانه زنی ها پیرامون این تلفن هوشمند افزایش می یابد در ادامه نگاهی به تمامی آنچه که تا کنون از این تلفن فاش شده است خواهیم داشت.

اولین مطلبی که در مورد این تلفن به وضوح مشخص است طراحی این گوشی میباشد که انتظار می رود همانند نسل پیشین بدنه ای تشکیل شده از فلز و شیشه داشته باشد اندازه کلی این گوشی نیز احتمالا همانند نوت 8 باشد اما مهمترین تفاوت این نسل علاوه بر اضافه شدن برخی قابلیت های نرم افزاری تغییرات در بخش سخت افزار آن است که قوی تر شده است.

با توجه به رسم همیشگی سامسونگ احتمالا در این گوشی نیز سخت افزار پرچمدار سری اس خود را استفاده کند یعنی انتظار می رود گلکسی نوت 9 از رم 6 گیگابایتی به همراه چیپست 8 هسته ای اگزینوس 9810 یا اسنپدراگون 845 عرضه شود. از لحاظ نرم افزاری نیز از آنجایی که نسخه نهایی اندروید بعدی یعنی 9 هنگام معرفی این گوشی منتشرنشده است سامسونگ این محصول را با اندروید 8.1 عرضه خواهد کرد.

ودر نهایت باتری این گوشی که اخیرا درمیان شایعات جنجال زیادی به پا کرده است احتمال می رود 4000 میلی آمپر باشد، گفتنی است در تاریخ 19 مرداد نیز سامسونگ رسما این پرچمدار جدید خود را عرضه میکند.

نظر شما در این باره چیست ؟

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time