جزئیاتی جدید از دوربین آیفون 6.1 اینچی فاش شد

به نظر میرسد شایعات جدید پیرامون آیفون های 2018 روز به روز در حال افزایش هست و اکنون نیز جزئیاتی بیشتر از دوربین این آیفون جدید فاش شده است.

در تازه ترین اخبار پیرامون آیفون های جدید به نظر میرسد اپل امسال آیفون 6.1 اینچی را با دوربین تکی معرفی کند این ادعا ها توسط رندری که اخیرا از یک گارد محافظ برای این آیفون جدید فاش شده تایید شده است با این حال هیچ چیز به طور قطعی مشخص نیست .آنطور که تا کنون فاش شده است امسال شاهد معرفی سه آیفون جدید با نام های آیفون 10اس و آیفون 9 خواهیم بود که آیفون 10 صفحه نمایشیOLEDبدون حاشیه به ابعاد 6.5 اینچ را دارا خواهد بود همچنین آیفون با صفحه 6.1 اینچی ارزان قیمت بوده و تکنولوژی مورد استفاده در صفحه نمایش آن به دلیل پایین آوردن قیمت آن ازنوع ال سی دی خواهد بود.

آیفون با صفحه نمایش 6.1 اینچی به لحاظ ابعاد به دلیل قرار گرفتن صفحه نمایشی بزرگتر کمی بلندتر از آیفون 10 کنونی بوده و ناچ بالای نمایشگر نیز در آن وجود خواهد داشت.پیشبینی میشود در آیفون 6.1 اینچی از نسخه اول تکنولوژی تشخیص چهره FaceIDاستفاده شود که در آیفون 10 جدیدی که امسال معرفی خواهد شد تکنولوژی بروزشده آن قرار خواهد داشت.

در نهایت لازم به ذکر است این ادعاها وشایعات صرفا حدس و گمانه زنی بوده و هنوز به طور قطع مشخص نیست کهاپل چه برنامه ای برای آیفون های سال 2018 خود خواهد داشت.

 

منبع:Gsmarena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time