قیمت احتمالی آیفون های 2018 فاش شد

همانطور که میدانید اپل امسال 3 نسخه آیفون معرفی خواهد کرد حال تحلیلگران قیمت های احتمالی این آیفون ها را فاش کرده اند در ادامه با ما همراه باشید.

تحلیل گر ارشد موسسه مورگان استنلی قیمت احتمالی هرکدام از آیفون های 2018 را با توجه به تکنولوژی مورد استفاده و شایعاتی که تاکنون از آن منتشر شده است فاش کرده است. این تحلیل گر دو سناریو مختلف را برای آیفون های امسال مطرح کرده است در سناریو اول قیمت آیفون 10 پلاسبا صفحه نمایش 6.5 اینچ در نسخه پایه بین 900 تا 1000 دلار خواهد بود همچنین آیفون 10 با صفحه نمایش 5.8 اینچ قیمتی در بازه 800-900 دلار در نسخه با حافظه پایه خواهد داشت واما در نهایت در سناریو اول قیمت آیفون 6.1 اینچی در بازه ای بین 600 تا 700 دلار خواهد بود.

در سناریو دوم که حالت بدتر میباشد اپل برای آیفون 10 پلاس قیمتی 1099 دلاری در نسخه پایه و999 دلاری در نسخه با صفحه نمایش 5.8 اینچ و در نهایت نسخه 6.1 اینچی را با قیمتی معادل با 799 دلار احتمالا بفروش میرساند.گفته میشود با توجه به شایعات پیشین و احتمال وجود نسخه دو سیمکارت برای آیفون 6.1 اینچی پیشبینی میشود اپل دو نسخه از آیفون 6.1 اینچی معرفی کند که برچسب قیمتی متفاوتی خواهند داشت.

در نهایت باتوجه به استفاده روز افزون شرکت های تولید کننده از سخت افزار های جدید و بالاتر رفتن هزینه های تحقیق و توسعه احتمال افزایش قیمت در آیفون های 2018 محتمل تر میباشد.

نظر شما در این باره چیست؟آیا آیفون های امسال گرانتر از سال گذشته خواهد بود ؟

 

منبع:phonearena

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time