مقاوم ترین آیفون نسبت به آب

خبرها نشان می دهد به تازگی یک دستگاه آیفون 7 پس از 48 ساعت ماندن در اعماق اقیانوس، سالم مانده است.

 

طبق گزارشات بدست آمده مشخص شده است یک دستگاه گوشی آیفون 7 به اعماق اقیانوس پرتاب شده است و پس از 48 ساعت ماندن در زیر آب، گوشی سالم مانده است و این موضوع اخیرا در فضای مجازی به یکی از داغ ترین خبر ها تبدیل شده است.

داستان این گوشی از این قرار است که ، فردی در حال غواصی نوری را در کف اقیانوس مشاهده می کند و به سمت نور نزدیک می شود و سپس متوجه می شود این نور متعلق به یک تلفن همراه است که در زیر آب روشن است و در حال دریافت SMS میباشد که این موضوع باعث تعجب وی می شود.

و در همین هنگام دو سوال پیش می آید :

سوال اول اینکه چگونه این موبایل توانسته تا این حد در زیر آب دوام بیاورد و سوال دوم اینکه کدام اپراتور مخابراتی توانایی ارائه سرویس در اعماق اقیانوس را دارد؟

اما موضوع عجیب دیگری که پیش آمده این است که وقتی که این غواص این گوشی را در اعماق اقیانوس پیدا کرده است 80 درصد شارژ داشته است.

سریس هریسی غواصی که این گوشی را در اعماق اقیانوس پیدا کرده است بیان کرد:

زمانی که این گوشی را پیدا کردم و دیدم که در حال دریافت SMS است سریعا آن را به خشکی آوردم و با جستجو در لیست مخاطبین گوشی سعی کردم آن را به دست صاحبش برسانم.

و اما شاید برای شما هم سوال بشود که این گوشی متعلق به چه کسی است ؟

این گوشی متعلق به فردی است که در هنگام قایق سواری در رودخانه انگلستان گوشی از دستش در آب می افتد و تصور می کند گوشی اش را برای همیشه از دست داده است.

اما باید گفت خبر این گوشی در فضای مجازی مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته است و افراد زیادی به دنبال خرید این گوشی هستند.

 

 

 

منبع: entekhab

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time