اپل بیش از 70 ایموجی جدید به iOS اضافه می کند

امروز مصادف با 17 جولای روز جهانی ایموجی است به همین منظور اپل خبر از اضافه شدن 70 ایموجی جدید به سیستم عامل iOSداده است.

اپل اعلام کرده که تا آخر سال این 70 ایموجی به سیستم عامل ای او اس اضافه خواهد شد که پیش بینی میشود با انتشار نسخه نهایی آی او اس 12 این سیستم عامل ایموجی های جدید نیز به سیستم عامل افزوده شود.در بین این ایموجی های جدید شخصیت هایی با موهای قرمز، سفید و فرفری دیده میشود که این بدین معنا خواهد بود که تمامی کاربران قادر خواهند بود ازایموجی هایی نزدیک به شخصیت خودشان استفاده کنند.

همچنین گفنته میشود اپل در نظر دارد چند حالت جدید برای ایموجی های پیشین نیز عرضه کند علاوه بر این4 حیوان جدید نظیر کانگورو، طوطی، خرچنگ و طاووس همراه با 4 غذای تازه به لیست کاراکتر‌های موجود اضافه خواهند شد..

در نهایت ایموجی هایی از شخصیت های ابر قهرمانانه به آی او اس اضافه خواهد شد علاوه بر این طبق اعلام اپل به منظور حفظ تنوع نژادی و برابری جنسیتی، کاراکتر ها در قالب های مرد و زن با رنگ پوست مختلف طراحی و توسعه داده شده اند.گفتنی است ایموجی های ذکر شده توسط کنسرسیوم یونیکد تایید شده و بزودی به سیستم عامل اضافه خواهند شد.

نظر شما در این باره چیست؟

 

منبع:Engadget

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time