احتمالا اپل آیفون های دو سیمکارته معرفی خواهد کرد

پس از آنکه اپل نسخه آزمایشی پنجم آی او اس 12 را منتشر کرد حال به نظر می رسد اپل پشتیبانی از سیمکارت دوم را به سیستم عامل اضافه کرده است.

اگر به خاطر داشته باشید مدتی پیش شایعاتی درباره آیفون دوسیمکارته در فضای مجازی منتشر شد که عده ای عقیده داشتند اپل برای اولین بار امسال آیفونی مجهز به دو سیمکارت عرضه میکند حال با انتشار نسخه آزمایشی پنجم آی او اس 12 و دیده شدن کد هایی در درون این سیستم عامل که اضافه شدن پشتیبانی از سیمکارت دوم را نشان میدهد این شایعات رنگ واقعیت بیشتری به خود گرفته و گمانه زنی ها حاکی از آن است که امسال اپل آیفون دوسیمکارته خود را رونمایی خواهد کرد.

طبق گزارشات منتشر شده به نظر میرسد امسال اپل نسخه دوسیمکارته آیفون های خود را به طور جهانی عرضه نخواهد کرد و این تلفن ها مختص به بازارهای خاصی می باشد.

با این حال انتظار داریم اپل در ماه سپتامبر2018‌ در رویدادی بزرگ، آیفون های 2018 خود را به طور رسمی معرفی کند. آیفون 10 ایکس با صفحه نمایش 6.5 اینچی با فناوری OLED‌و آیفون 9 با صفحه نمایش ال سی دی 6.5 اینچی و آیفون 5.8 اولد از جمله محصولاتی خواهد بود که در کنفرانس ماه سپتامبر اپل به احتمال زیاد رونمایی خواهند شد.

 

نظرشما راجع به آیفون دوسیمکارته چیست؟

 

منبع:Neowin

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time