بیش از 4 میلیون کاربران اپل از نسخه آزمایشی استفاده میکنند

در تازه ترین صحبت های مدیر عامل اپل تیم کوک آمار های جالبی از میزان کاربران نسخه های آزمایشی سیستم عامل های اپل منتشر شده است.

در این آمارهای منتشر شده توسط تیم کوک به طور دقیق ذکر شده است بیش از 4 میلیون از کاربران محصولات اپل عضوی از جامعه آزمایشی سیستم عامل های این شرکت می باشند که عمده ترین کاربران به دو سیستم عامل مک او اس و آی او اس تقسیم می شوند.

تیم کوک در این صحبت ها اعلام نموده که 4 میلیون کاربر هم اکنون یکی از نسخه های آزمایشی سیستم عامل های اپل را بر روی اپل تی وی، آیفون، آیپد، اپل واچ ومک بوک خود نصب دارند. با وجود اینکه تیم کوک به طور رسمی این مقدار کاربر که از نسخه های آزمایشی سیستم عامل های اپل استفاده میکنند را اعلام نمود اما کارشناسان عقیده دارند تعداد کاربران نسخه های آزمایشی آن میزان که اپل ادعا میکند نیست وتشخیص اینکه چه تعداد بر روی نسخه های آزمایشی هستند به صورت دقیق ممکن نیست.

در نهایت از آنجا که اپل مدتی پیش در جریان کنفرانس WWDC 2018جدیدترین نسخه سیستم عامل های آی او اس، مک او اس، تی وی او اس و واچ او اس را منتشر کرد به نظر می رسد آمار های منتشر شده کاملا درست بوده واحتمالا بیش از مقدار ذکر شده توسط اپل باشد.

لازم به ذکر است از اواخر شهریور ماه تا اواسط فصل پاییز نسخه نهایی همه سیستم عامل های گفته شده منتشر خواهند شد.

 

منبع:Appleinsider

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time