تصویر جدیدی از آیفون های 2018 فاش شد

با نزدیک شدن به شهریور ماه و زمان برگزاری کنفرانس سالانه اپل هر روزه تصاویر و شایعات بیشتری پیرامون آیفون های 2018 اپل منتشر می شود حال در جدیدترین افشاگری ها تصاویر جدیدی از این گوشی ها به بیرون درز پیدا کرده است.

همانطور که انتظار داریم احتمالا امسال اپل سه آیفون جدید با اندازه های مختلف رونمایی خواهد کرد، آیفون 10 اس، آیفون 9 وآیفون 10 بروز شده، به لحاظ ابعاد صفحه نمایش انتظار داریم آیفون 10 اس یک صفحه نمایش اولد 6.5 اینچی داشته همچنین آیفون 9 که احتمال می رود اولین آیفون مجهز به دوسیمکارت باشد صفحه نمایش ال سی دی 6.1 اینچی دارد در نهایت نسخه بروزشده آیفون 10 نیز با همان صفحه نمایش 5.8 اینچ عرضه خواهد شد.

از نظر قیمتی نیز قیمت آیفون 10 پلاس با صفحه نمایش 6.5 اینچ در نسخه پایه بین 900 تا 1000 دلار خواهد بود همچنین آیفون 10 با صفحه نمایش 5.8 اینچ قیمتی در بازه 800-900 دلار در نسخه با حافظه پایه خواهد داشت و در نهایت قیمت آیفون 6.1 اینچی در بازه ای بین 600 تا 700 دلار خواهد بود.

در تصاویر جدیدی که به تازگی منتشر شده است ظاهر این آیفون های جدید به وضوح دیده می شود و آنطور که از تصویر مشخص است تمامی این آیفون ها مجهز به سنسور تشخیص چهره بوده و همگی بریدگی بالای صفحه نمایش را دارا می باشند به نظر می رسد اپل تکنولوژی تشخیص چهره خود را ارتقا داده و تصمیم گرفته است به طور کامل سنسور اثر انگشت را در تلفن هایش حذف کند.

گفتنی است با وجود این مدارک و مستنداتت همچنین استفاده از تکنولوژی روز در این آیفون ها قیمت نهایی محصولات نسبت به گذشته افزایش پیدا کند در نهایت لازم به ذکر است تا زمان برگزاری کنفرانس و معرفی رسمی این تلفن ها نمیتوان صحت تصاویر و شایعات را تایید یا رد کرد.

منبع:Gsmarena

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time