گلکسی نوت 9 از آیفون 10 هم گرانتر است!

ساعاتی پیش سرانجام سامسونگ به تمامی شایعات پایان داده و رسما گلکسی نوت 9 را معرفی کرد حال به نظر می رسد برای خرید این گوشی باید قیمت بسیار زیادی را پرداخت کنید.

سامسونگ در جریان این کنفرانس قیمت نهایی این محصول را ذکر نکرد اما پس از پایان کنفرانس قیمت این گوشی در نسخه های مختلف را منتشر کرد جالب است بدانید سامسونگ اولین شرکتی در دنیای تلفن همراه است که توانسته حافظه داخلی 512 گیگابایتی را در تلفن خود استفاده کند پیش از این اپل با استفاده از حافظه 256 گیگابایت پیشتاز این میدان بود.

اما از بحث حافظه که بگذریم مهمترین قسمتی که بسیاری از کاربران انتظار دارند قیمت نهایی محصول است که بسیار زیاد است، اگر تمایل به خرید نسخه 512 گیگابایتی گلکسی نوت 9 را دارید باید مبلغی معادل با 1250 دلار بپردازید که این گران ترین رقمی است که تاکنون سامسونگ برای یک محصول خود قرار داده است.

در نسخه 128 گیگابایتی نیز سامسونگ برچسب قیمتی 995 دلاری را برای این تلفن در نظر گرفته است که تقریبا مشابه با محصول 1000 دلاری اپل یعنی آیفون 10 است.

گفتنی است در صورتی که نسخه با حافظه 512 گیگابایتی را خریداری کنید حافظه رم دستگاه 8 گیگ بوده و اما اگر نسخه پایه با حافظه 128 را خریداری کنید رم دستگاه با کاهشی 2 گیگی به 6 گیگابایت خواهد رسید البته جای هیچ نگرانی نیست چرا که شما میتوانید حافظه این تلفن را به لطف درگاه میکرواس دی مجموعا تا 1 ترابایت ارتقا دهید که مستلزم پرداخت 350 دلار برای کارت حافظه 512 گیگابایتی است.

 

منبع:techcrunch

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time