نتایج تست باتری گلکسی نوت 9 منتشر شد

با وجود آنکه گلکسی نوت 9 هفته گذشته معرفی شد حال وبسایت معتبر فون آرنا نتیجه بررسی باتری این دستگاه را منتشر کرده است در ادامه با ما همراه باشید.

سامسونگ در این تلفن از یک باتری 4000 میلی آمپری استفاده کرده که به گفته این شرکت تلفن جوابگوی تمام  نیاز های شما در طول روز بدون نیاز به شارژ خواهد بود حال وبسایت فون آرنا بررسی های خود پیرامون باتری نوت 9 منتشر کرده تا صحت گفته های سامسونگ بررسی شود.در نتایجی که توسط فون آرنا منتشر شده ابتدا میزان شارژدهی گوشی در حالت استفاده ترکیبی بررسی شده که این تلفن توانسته 8 ساعت و 56 دقیقه و یک دقیقه کمتر از گوشی پیکسل 2 گوگل شارژدهی کند البته دررتبه اول لیست محصول شرکت اپل یعنی آیفون 8 پلاس با 10 ساعت و 35 دقیقه قرار دارد.

گفتنی است از آنجایی که نسل پیشین باتری 3300 میلی آمپری داشته با هر بار شارژ 7 ساعت و 50 دقیقه انرژی دستگاه را تأمین می کرد که در مقایسه این عدد با رکورد نوت 9 افزایش عمر بیش از یک ساعتی باتری در نسل جدید را نشان می دهد که ناشی از افزایش 700 میلی آمپری ظرفیت باتری وبهینه سازی های سخت افزاری و نرم افزاری است.

در بررسی دیگر که توسط این وبسایت منتشر شده میزان سرعت شارژ شدن گوشی با استفاده از درگاه یو اس بی نوع سی بررسی شده که این تلفن توانسته در مدت 109 دقیقه تمام ظرفیت باتری خود را شارژ کند.

نظر شما در این باره چیست؟

 

منبع:Phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time