چاپ کردن این صفحه
گوگل پشتیبانی از دسته های XBOX را به اندروید اضافه کرد

گوگل پشتیبانی از دسته های XBOX را به اندروید اضافه کرد

مایکروسافت و گوگل تا کنون رابطه خوبی با یکدیگر داشته اند حال تازه ترین خبر ها حاکی از آن است که گوگل پشتیبانی از دسته های کنسول XBOXرا به سیستم عامل اندروید اضافه کرده است.

گزارش های جدید حاکی از آن است که گوگل پشتیبانی از دسته ایکس باکس را به نسخه 9 سیستم عامل اندروید اضافه کرده است گفتنی است تاکنون دسته های بازی مایکروسافت عملکرد مطلوبی در سیستم عامل اندروید نداشته است و اکنون نیز پشتیبانی از دسته ایکس باکس در اندروید خبر بسیار خوبی برای گیمر ها و علاقه مندان به بازی بخصوص بازی فورتنایت خواهد بود.

لازم به ذکر است حدودا 2 سال گذشته مایکروسافت افزونه بلوتوث را به دسته های کنسول ایکس باکس اضافه کرده است با این وجود تعداد زیادی از کاربران قادر به استفاده از آن در تلفن همراه اندرویدی خود نبودند حال به لطف این خبر گوگل، سیستم عامل اندروید رسما از این دسته پشتیبانی میکند.طبق اعلام متخصصان گوگل با برطرف شدن مشکل پیشین پیرامون این موضوع بسیاری از بازی های اندرویدی این قابلیت را دارند که بتوانند با دسته های ایکس باکس انجام شوند.

پیش بینی ها حاکی از آن است که با افزایش سهولت در اجرای بازی ها به لطف این قابلیت بزودی شاهد فزایش کیفیت بازی ها و رابط کاربری آنها خواهیم بود.

 

منبع:TheVerge

تمامی حقوق محفوظ است - بروزرسانی - آدرس : مشهد - بلوار خیام - خیام ۱۱ - تقاطع فرهاد ۰۵۱۳۷۶۵۱۸۸۱