کنفرانس معرفی آیفون های 2018 چه زمانی برگزار می شود؟

شهریور ماه هر سال اپل کنفرانس سالیانه معرفی آیفون های جدیدش را برگزار میکند در این مطلب نگاهی به تاریخ های احتمالی معرفی آیفون های 2018 خواهیم داشت.

همانطور که انتظار داریم اپل امسال احتمالا سه نسخه آیفون با صفحه نمایش های 6.5، 6.1 و 5.8 اینچ در کنفرانس سالیانه سپتامبر خود معرفی کند.آیفون 6.5 اینچی درواقع نسخه بزرگ شده آیفون 10 است که سال گذشته رونمایی شد و احتمالا نام آن آیفون ایکس اس یا آیفون ایکس پلاس خواهد بود.

آیفون 6.1 اینچی در حقیقت نسخه ارزان قیمت آیفون های 2018 است که طبق شایعاتی که تاکنون مطرح شده از صفحه نمایش ال سی دی بهره میبرد همچنین این تلفن اولین آیفون اپل خواهد بود که از دوسیمکارت به طور همزمان پشتیبانی میکند و در نهایت نیز آیفون 5.8 اینچی همان آیفون ایکس سال گذشته خواهد بود که در برخی موارد بروزرسانی شده است.

زمان کنفرانس اپل تاکنون به طور رسمی مشخص نشده است اما پیش بینی ها حاکی از آن است که اپل احتمالا هفته اول و دوم ماه سپتامبر این کنفرانس را برگزار میکند با این حال اگر به تاریخچه سال های گذشته اپل پیرامون این موضوع نگاهی داشته باشیم متوجه خواهیم شد احتمالا کنفرانس امسال اپل درروز 12 سپتامبر ساعت 10 صبح در تالار استیو جابز برگزار می شود.

با این حال انتظار داریم در هفته آینده اپل رسما دعوت نامه های این کنفرانس را برای علاقه مندان ارسال کند.علاوه بر این چند روز پس از کنفرانس نیز معمولا نسخه نهایی آی او اس بعدی که امسال آی او اس 12 خواهد بود منتشر خواهد شد.

 

نظرشما در این باره چیست ؟

 

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time