همه آنچه که از کنفرانس معرفی آیفون 2018 انتظار داریم

فردا شب ساعت 21:30 اپل کنفرانس سالانه معرفی آیفون های خود را برگزار می کند و انتظار داریم اپل در این کنفرانس رسما جدیدترین آیفون های خود را که پیشتر از این شایعات و تصاویری از آن فاش شده بود را مشاهده کردیم در این مطلب نگاهی اجمالی به همه آنچه که احتمالا در این کنفرانس رونمایی می شود خواهیم داشت.

هفته های گذشته شایعات بسیار زیادی درباره این تلفن ها که براساس شایعات پیشین امسال شاهد معرفی 3 آیفون جدید خواهیم بود در فضای مجازی منتشر شد، با توجه به شایعاتی که منتشر شده تا کنون انتظار داریم اپل با سه آیفون جدید در این کنفرانس حضور پیدا کند، آیفون 5.8 اینچی با نام آیفون ایکس اس، آیفون 6.1 اینچی با نام آیفون ایکس سی یا 9 و آیفون 6.5 اینچی با نام آیفون ایکس مکس که بزرگترین آیفون تولید شده توسط اپل تاکنون خواهد بود.

از طرفی دیگر با وجود ابهام در نام این آیفون ها عده ای پیش بینی کرده اند آیفون 6.1 اینچی اولین آیفونی است که مجهز به دو درگاه سیمکارت می باشد گفتنی است طبق اسناد منتشر شده فروش این آیفون محدود به برخی از کشورها از جمله چین،هند و... خواهد بود.

در این کنفرانس علاوه بر معرفی آیفون های جدید انتظار می رود نسل 4 ساعت هوشمند اپل موسوم به اپل واچ با ویژگی های جدید و صفحه نمایش کم حاشیه تر رونمایی شود همچنین گفته می شود اپل در نظر دارد یک آیپد جدید با نام آیپد پرو ایکس که مجهز به یک صفحه نمایش بدون حاشیه و سنسور تشخیص چهره است را در جریان این کنفرانس رونمایی کند.

ضمنا وبلاگ نویسی زنده بروزرسانی از این کنفرانس فردا شب مصادف با 21 شهریور راس ساعت 21:30 از آدرس زیر آغاز خواهد شد.

https://beroozresani.com/live

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time